Porcelana MariaPaula Klasyka Biała

MariaPaula Klasyka Biała to klasyczny, czysty kolor materiału, który nadaje kolekcji ponadczasowej wartości. Starannie dobrane, wysokiej klasy skalenie i kaoliny, precyzyjnie odmierzane i mieszane w młynach, pozwalają uzyskać głęboki odcień bieli, która jest doskonałym tłem dla pełnych barw dekoracji.

Porcelana MariaPaula Klasyka Ecru

MariaPaula Klasyka Ecru charakteryzuje się ciepłym odcieniem porcelany, który nadaje wyrobom niepowtarzalnego, kremowego koloru. Płynność linii oraz barwa porcelany przenosi nas w idealny świat harmonii, piękna i sił natury, które od wieków stanowiły źródło natchnienia dla artystów.

Porcelana MariaPaula Nova

Porcelana MariaPaula Nova to najnowsza propozycja projektantów marki. Fason zachowujący elementy charakterystyczne dla marki oraz jej piękno i elegancję, jest dedykowany klientom, poszukującym porcelanowej zastawy stołowej o bardziej nowoczesnej formie.

Porcelana MariaPaula Geometria

Kolekcja MariaPaula Geometria, która zrywa z klasyczną gładkością porcelanowej powierzchni, powstała dla miłośników nowoczesnego i niecodziennego designu. Regularne załamania zwane reliefami, nadają jej niezwykłego szyku, a zarazem interesującego wyglądu. Śnieżnobiała porcelana, o pełnym temperamentu wzorze bez wątpienia podąża za duchem dzisiejszych czasów.

Porcelana MariaPaula Natura

Natura od zawsze inspirowała projektantów. Zarówno kolorystyka jak i precyzyjnie stworzone faktury, chętnie wykorzystywane były jako myśl przewodnia przy projektowaniu produktów użytkowych. Twórcy fasonu porcelany MariaPaula, o wymownej nazwie Natura, po raz kolejny zaskakują nas pomysłowością w tworzeniu zaskakujących naczyń, które uwypuklają naturalne piękno porcelany

Porcelana MariaPaula Moderna

Kolekcja MariaPaula Moderna to wyraz znamienitego artyzmu. Myślą przewodnią twórców fasonu było niecodzienne połączenie ze sobą kwadratowych kształtów talerzy z owalami oraz klasyczną okrągłą formą. Idące ze sobą w parze – geometryczne kształty i opływowość elementów zaowocowały porcelaną o designerskiej stylistyce.