Targi Altom 7. edycja

W zależności od sezonu zmieniają się trendy. Poszukujemy nie tylko ubrań czy butów pasujących na daną porę roku, ale również zastawy stołowej czy naczyń kuchennych, które wprowadzą trochę świeżości do wnętrza. Jakie trendy w tym zakresie obowiązują w nadchodzącym sezonie letnim? Przekonamy się w dniach 6–19 czerwca 2022 w czasie Targów Internetowych Altom skierowanych do klientów B2B. E-targi zaprezentują najmodniejsze kolekcje na lato, ale też dadzą możliwość zakupów w atrakcyjnych cenach.

Targi Altom – najnowsze trendy z branży i specjalna oferta cenowa

Tradycyjne targi to spore wyzwanie organizacyjne i logistyczne nie tylko dla organizatora, ale także dla odwiedzających. Często wiążą się z koniecznością delegacji czy wyjazdu służbowego do innego, niekiedy oddalonego nawet o kilkaset kilometrów miasta. Termin nie zawsze jest dogodny dla wszystkich, a duża liczba odwiedzających utrudnia dokładne obejrzenie towaru.

Dlatego właśnie Targi Internetowe Altom to bardzo wygodne rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością. 7. edycja bezpłatnych e-targów potrwa aż tydzień. Zakupy można zrobić o dowolnej porze, korzystając ze strony www.hurt.altom.pl. To doskonała okazja, by zobaczyć, jakie trendy obowiązują w nadchodzącym sezonie i nabyć modne kolekcje taniej, dzięki licznym zniżkom i promocjom.

Przegląd trendów na lato

7. edycja Targów Internetowych Altom to prezentacja kolekcji i zestawów różnych marek, które wprowadzą na stół i do kuchni prawdziwą letnią energię. Nieoczywiste zestawienia kolorystyczne, odważne wzory i ciekawe bujne motywy roślinne, będą królowały w nadchodzącym sezonie.

Letnie trendy na targach Altom

Kolekcje Margo i Aurora

Tegoroczna edycja zwraca również uwagę na oryginalne wzornictwo i nieszablonową fakturę materiałów. Szczególne miejsce na tegorocznych targach designu Altom zajmować będzie porcelana, która w nowoczesnej odsłonie powróciła na salony. Współczesne zestawy najwyższej jakości nadają nie tylko na wielkie uroczystości, ale sprawdzą się także w czasie letnich mniej zobowiązujących spotkań.

Porcelana MariaPaula na Targach Altom

Kolekcja MariaPaula Natura

Po pandemii ludzie są spragnieni spędzania czasu w towarzystwie na wspólnych posiłkach i rozmowach. Aby ułatwić spotkania i stworzyć okazje do zawierania nowych relacji potrzebne są odpowiednie warunki i atmosfera. Ładna i przyjemna zastawa z porcelany to świetne rozwiązanie nie tylko na ekskluzywne odświętne kolacje, ale także na niedzielny obiad w gronie rodziny czy towarzyskie spotkanie z przyjaciółmi.

Modna porcelana online – MariaPaula Natura

Na 7. edycji targów nie mogło zabraknąć marki MariaPaula. Dostępne na e-targach w atrakcyjnych cenach kolekcje MariaPaula Natura oraz złocona seria MariaPaula Natura Złota Linia wpisują się stylem w letnie trendy. Kolekcja wykorzystuje modny motyw roślinny, w delikatnym naturalnym odcieniu. Uwagę zwraca tu zwłaszcza faktura, której organiczna forma przywodzi na myśl inspiracje naturą i światem przyrody.

Modna porcelana na lato

MariaPaula Natura Złota Linia

Kolekcje MariaPaula Natura to propozycja eleganckiej, ale również użytkowej i uniwersalnej zastawy. Sprawdzi się ona w wielu domach nie tylko w nadchodzącym sezonie letnim, ale też w kolejnych latach. Zestawy zawierają wszystkie niezbędne do codziennego używania elementy – jak talerze, filiżanki czy miseczki – oraz naczynia potrzebne na większe okazje, np. wazę czy półmiski.

Obie kolekcje MariaPaula, a także wiele innych pięknych i ciekawych zestawów, znajdziecie na https://www.hurt.altom.pl/ już w dniach 9–16 czerwca 2022. Przygotujcie się na specjalne promocje i zniżki. Do zobaczenia!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *