Porcelana MariaPaula Biała

MariaPaula Biała to klasyczny, czysty kolor materiału, który nadaje kolekcji ponadczasowej wartości. Starannie dobrane, wysokiej klasy skalenie i kaoliny, precyzyjnie odmierzane i mieszane w młynach, pozwalają uzyskać głęboki odcień bieli, która jest doskonałym tłem dla pełnych barw dekoracji.

Porcelana MariaPaula Ecru

MariaPaula Ecru charakteryzuje się ciepłym odcieniem porcelany, który nadaje wyrobom niepowtarzalnego, kremowego koloru. Płynność linii oraz barwa porcelany przenosi nas w idealny świat harmonii, piękna i sił natury, które od wieków stanowiły źródło natchnienia dla artystów.

Porcelana MariaPaula Nova

Porcelana MariaPaula Nova to najnowsza propozycja projektantów marki. Fason zachowujący elementy charakterystyczne dla marki oraz jej piękno i elegancję, jest dedykowany klientom, poszukującym porcelanowej zastawy stołowej o bardziej nowoczesnej formie.

Porcelana MariaPaula Geometria

Kolekcja MariaPaula Geometria, która zrywa z klasyczną gładkością porcelanowej powierzchni, powstała dla miłośników nowoczesnego i niecodziennego designu. Regularne załamania zwane reliefami, nadają jej niezwykłego szyku, a zarazem interesującego wyglądu. Śnieżnobiała porcelana, o pełnym temperamentu wzorze bez wątpienia podąża za duchem dzisiejszych czasów.