Kolekcja Porcelany MariaPaula Ecru Alison

Miłośnicy skandynawskiego designu i filozofii hygge, polegającej na celebrowaniu radości życia na co dzień, z pewnością ulegną urokowi linii Alison. Ciepły odcień kremowej porcelany harmonijnie komponuje się z beżowoszarą wstęgą minimalistycznej dekoracji.

Twórcy kolekcji MariaPaula Ecru Alison projektowali ją z myślą o codziennym użytkowaniu w kuchni i jadalni. Wysokogatunkowa porcelana, z modną, nowoczesną, a jednocześnie pełną ciepła dekoracją, pozwala cieszyć się pięknem i wprawia nas w dobry nastrój każdego dnia. Subtelny urok galanterii porcelanowej MariaPaula sprawia, że chcemy z niej korzystać codziennie, a doskonała jakość gwarantuje trwałość na długie lata.

Idealna gładkość porcelanowej powierzchni i doskonale zaprojektowany fason naczyń, stanowią harmonijne tło dla motywu zdobienia. Dobrze skomponowana, graficzna wstęga okala filiżanki i kołnierze talerzy, nadając im niepowtarzalnego charakteru. Uniwersalny, ponadczasowy wzór, w stylu skandynawskim, nie będzie się nużył, pasując zarówno do codziennego, jak i odświętnego nakrycia stołu.

Elementy porcelany MariaPaula Ecru

W kolekcji MariaPaula Ecru Alison dostępne są wybrane, pojedyncze części serwisu, z których możemy skomponować dowolny zestaw naczyń, dopasowany do indywidualnych potrzeb. Linia Alison doskonale prezentuje się odgrywając główną rolę w zastawie stołowej. Może być także elementem dekoracyjnym, stanowiącym urozmaicenie dla podstawowej kolekcji MariaPaula Ecru.

1
2
3
4
5
6
1

Talerz płytki 20 cm

2

Filiżanka 220 ml

3

Talerz płytki 26 cm

4

Talerz głęboki 23 cm

5

Salaterka 14 cm

6

Kubek 360 ml

Pojedyncze elementy porcelany MariaPaula

Dostosuj zastawę do swoich indywidualnych potrzeb lub postaw na kilka wybranych elementów dekorowanej porcelany. W kolekcji dostępne są wybrane części zestawu, które możesz zakupić pojedynczo:

  • talerz płytki (20 cm),
  • filiżanka do herbaty/kawy (220 ml),
  • filiżanka cappuccino (350 ml),
  • talerz płytki (26 cm),
  • talerz głęboki (23 cm)
  • salaterka okrągła (14 cm)
  • kubek (360 ml).