Grudzień zbliża się wielkimi krokami. Ten wyjątkowy miesiąc w roku, który częściej niż zwykle spędzamy w gronie najbliższej rodziny czy przyjaciół, to również czas, w którym obdarowujemy się prezentami. Dlatego to ostatni dzwonek, by zapoznać się ze specjalnymi kolekcjami świątecznymi Altom. Już 18 października ruszają jubileuszowe V. Targi Online. Ich program obejmie m.in. przygotowane z tej okazji specjalne warunki handlowe, dzięki którym zyskasz dodatkowe korzyści finansowe, a także dostęp do ofert, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

Targi Altom 2021 – dlaczego warto?

Październik to dobry moment, by zacząć przygotowywać biznes na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. To również najwyższy czas, by odpowiednio zaopatrzyć swój sklep przed grudniem i rozszerzyć ofertę o porcelanowe produkty. Właśnie teraz mają one największy potencjał sprzedażowy – odpowiednia zastawa stołowa to jeden z ważniejszych elementów, który podkreśli wyjątkowy czas spędzony przy świątecznym stole. Mając świadomość tych potrzeb, zdecydowaliśmy się już po raz kolejny zorganizować targi online dla klientów B2B, by umożliwić im dostęp do całej gamy unikatowych kolekcji świątecznych Altom. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji, by nie przegapić żadnej z nowości i oczarować swoich klientów wyjątkowymi produktami.

Kolekcja MariaPaula Klasyka Ecru Złota Linia

Kolekcja MariaPaula Klasyka Ecru Złota Linia

Zapewnij swoim klientom to, czego potrzebują

Wysokiej jakości porcelana MariaPaula, tworzona przez polskich projektantów ze Studia Altom Design , jest zbiorem wyjątkowych i unikatowych naczyń. Liczymy, że te eleganckie i ponadczasowe kolekcje staną się źródłem inspiracji dla aranżacji świątecznych stołów i pobudzą wyobraźnię wszystkich klientów. Eleganckie zastawy stanowią bowiem ważny element wszystkich przyjęć – zarówno tych rodzinnych, jak i biznesowych.

To najlepszy moment w roku – wielu z nich już teraz poszukuje wyjątkowych naczyń, w których podadzą świąteczne dania. Pamiętajmy, że nic nie uwydatnia smaku i zapachu wigilijnych potraw tak, jak najwyższej jakości porcelana. Barszcz czerwony, pieczone ryby czy sałatki, podane na wysokiej jakości porcelanie w towarzystwie białego obrusu i kryształowych kieliszków to absolutna klasyka świątecznej wieczerzy wigilijnej.

Aranżacja świąteczna z kolekcją MariaPaula Ecru Złota Linia w roli głównej

Kolekcja MariaPaula Klasyka Ecru Złota Linia

Sięgnij po zawsze aktualne oferty i jubileuszowe gadżety

Dla naszych partnerów, uczestniczących w tegorocznych targach, przygotowaliśmy moc wyjątkowych atrakcji. Oprócz prezentacji wybranych kolekcji wraz z inspirującymi pomysłami na aranżację świątecznych stołów, stworzyliśmy system ofert dostępny 24/7. Rozwiązanie to zostało skrojone na miarę potrzeb biznesowych – daje gwarancję dostępu do aktualnych ofert przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki niemu uczestnicy tego wydarzenia będą zawsze na bieżąco i nie przegapią żadnej nowości, które będą pojawiały się każdego dnia.

Ponieważ przedświąteczne spotkanie nie mogłoby się odbyć bez upominków – dla uczestników tego wydarzenia przygotowaliśmy wyjątkowe upominki, które umilą codzienne chwile spędzane w pracy i w domu.

Tegoroczne Targi Online odbędą się w terminie 18-31.10 br. Już teraz gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na stronie: https://hurt.altom.pl/

Do zobaczenia!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *