porcelana-personalizowana

Ponadczasowość, finezja i elegancja – to cechy porcelany MariaPaula, które czynią z niej idealny prezent na wyjątkowe okazje, takie jak Święta Bożego Narodzenia. Oprócz niepowtarzalnego charakteru porcelany, warto pamiętać także o możliwości jej personalizacji. Dzięki indywidualnym zdobieniom będzie to upominek prosto od serca, przepełniony emocjami, które jeszcze bardziej podkreślą atmosferę świątecznej celebracji.

Personalizacja porcelany MariaPaula

W kontekście porcelany najczęściej mówi się o jej funkcjach użytkowych, ponieważ naczynia mają służyć w gospodarstwach domowych przez długie lata. Z drugiej jednak strony, porcelana jest idealnym pomysłem na niepowtarzalny i wyróżniający się prezent. Chcąc sprawić komuś wyjątkowy upominek, na przykład na Święta Bożego Narodzenia, warto pamiętać także o możliwości zakupu porcelany personalizowanej.

Indywidualne oznaczenie wybranego zestawu inicjałami obdarowywanej osoby czy cytatem to świetny sposób na wyrażenie uczuć oraz podkreślenie wagi świątecznej celebracji. Zestaw szlachetnych naczyń z eleganckiej polskiej porcelany, z ręcznie malowanymi zdobieniami, to prawdziwy prezent z duszą. W ofercie marki MariaPaula znajdziesz stylowe 6-osobowe serwisy obiadowe i kawowe, składające się z 18, 21 lub 24 elementów.

Każdy z nich możesz oznaczyć wyjątkowym zdobieniem. MariaPaula oferuje umieszczenie ręcznie malowanej dedykacji na spodzie wszystkich elementów wchodzących w skład danego zestawu, co sprawi, że wybrana porcelana nabierze w pełni indywidualnego charakteru. A Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, by obdarować bliską osobę niepowtarzalnym prezentem. Zestaw porcelany personalizowanej pod choinką będzie stanowił nadzwyczajny wyraz wdzięczności i miłości względem najbliższych osób.

porcelana-personalizowana

Jak spersonalizować porcelanę?

Sentencja, cytat, ważna data, okazja, imiona czy inicjały – zdecyduj, jak chcesz wyrazić swoje uczucia i podaruj bliskim porcelanę na lata. Indywidualne, ręcznie wykonane oznaczenie pod talerzem czy filiżanką sprawi, że naczynia będę wywoływać dodatkowe emocje. Porcelana personalizowana to prezent, który z pewnością ucieszy obdarowaną osobę, pokazując, jak dobrze ją znasz oraz że darzysz ją szczególnym uczuciem.

Realizacja ręcznie zdobionego personalizowanego zamówienia trwa około 14 dni. Pierwszym krokiem w zakresie personalizacji porcelany jest wybór konkretnej kolekcji porcelany MariaPaula. Kolejne kroki to dobór treści zdobienia oraz przekazanie tych informacji drogą mailową lub telefoniczną.

Kolekcje MariaPaula sprawdzą się w każdym przypadku – taki prezent można wręczyć zarówno parom, jak i osobom żyjącym w pojedynkę, urządzającym swoje mieszkania. Warto dodać, że wspomniane zestawy można okazjonalnie myć w zmywarkach, co ułatwi ich użytkowanie. Oprócz świątecznej celebracji znakomicie nadadzą się też na przykład do serwowania niedzielnej kawy czy herbaty w gronie rodziny lub przyjaciół.

porcelana-personalizowana

Sprawdzony sposób na rodzinne Święta

Personalizacja porcelany to dobry sposób na przygotowanie wyjątkowego świątecznego upominku. Pamiętaj, że tego typu prezent warto odpowiednio zapakować. Zestawy MariaPaula pakowane są w oryginalne i trwałe pudełka, ale możesz owinąć je dodatkowo eleganckim papierem prezentowym i dołożyć dedykowany bilecik.

Porcelana personalizowana MariaPaula to idealny prezent pod choinkę dla bliskiej osoby. Nasze kolekcje to gwarancja długoletniego użytkowania, dzięki czemu porcelana zyskuje dodatkowy wymiar rodzinny i pokoleniowy. W ten sposób sprawisz, że Święta Bożego Narodzenia będą naprawdę wyjątkowe.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *