Serwis kawowy oraz obiadowy możesz kupić oddzielnie

Porcelanowa zastawa zawsze cieszyła się dużą popularnością. Przez lata gościła na stołach królów i władców, stając się synonimem bogactwa. Pięknie zdobione serwisy porcelanowe przekazywane były kolejnym pokoleniom, by te również cieszyły się ich pięknem i kultywowały tradycję. Porcelana kojarzy się również z tradycyjnym polskim domem. Nasi dziadkowie i rodzice wyjmowali ją podczas wyjątkowych okazji, dodając magii najważniejszym wydarzeniom w życiu.

Porcelanowa zastawa – piękno na co dzień

Czasy się zmieniły, a wraz z nimi podejście do pięknych przedmiotów – dlaczego nie cieszyć się nimi na co dzień? Dziś porcelana gości na naszych stołach każdego dnia i uświetnia chwile spędzone z bliskimi. Zwykle kompletuje się ją latami, dobierając pojedyncze elementy i pary, które przykują naszą uwagę. Nie musisz z góry decydować się na zakup pełnowymiarowej zastawy. Baw się, eksperymentuj i komponuj własne wariacje, a zdobędziesz unikalny komplet na każdą okazję.

Marka MariaPaula oferuje niepowtarzalne kolekcje porcelany, które możesz kupować również na sztuki. Nie każdy potrzebuje wieloelementowej zastawy, a eklektyzm na stole jest dziś mile widziany.

Dla osób mających zmysł artystyczny i lubiących eksperymentować łączenie różnych fasonów będzie przyjemnością. Jedną z opcji jest zestawienie wzorzystych elementów obok jednolitych naczyń, dodając prostej zastawie ciekawych akcentów kolorystycznych. Taki efekt uzyskasz, komponując choćby klasyczną białą porcelanę z zestawem MariaPaula Klasyka Kantata łączącym biel z głębokim granatem uznanym za kolor roku Pantone 2020.

Porcelana MariaPaula Kantata łączy biel z głębokim granatem

Łączenia gładkich fasonów porcelany z wzorzystymi to czysta przyjemność

Ciekawym sposobem kompletowania porcelany jest także łączenie gładkich wzorów z elementami żłobionymi. Zwróć uwagę na inspirowaną naturą kolekcję MariaPaula Natura, której nieregularna faktura, wyraźnie wyczuwana pod palcami, uwypukla naturalne piękno porcelany. Inną propozycją jest geometryczna kolekcja, która swój interesujący wygląd zawdzięcza regularnym załamaniom faktury. Precyzyjnie wykonane żłobienia dodają porcelanie charakteru i szyku. Obie kolekcje dostępne są w wersji jednolitej, jak i w wariancie z elegancką złotą linią.

Inspirowana naturą kolekcja MariaPaula Natura

Porcelana na prezent – w komplecie lub na sztuki

Jeśli nie należysz do osób lubiących eksperymentować, możesz zdecydować się na jeden motyw przewodni, wybierając swoją ulubioną kolekcję. Minimalistyczne komplety porcelany to bezpieczny prezent dla osób, w których gust ciężko trafić. Są uniwersalne, a więc pasują do każdego rodzaju wnętrza i każdej kolorystyki nakrycia. Jednym z takich zestawów jest kolekcja Klasyka Ecru dopasowana do potrzeb 12 osób. Serwis kawowy oraz zestaw obiadowy możesz zakupić oddzielnie według własnego uznania.

 

Porcelana MariaPaula Klasyka Ecru występuje w zestawach do kawy oraz obiadowych

Porcelana kojarzy się z tradycyjnym polskim domem oraz celebrowaniem rodzinnych chwil

 

Porcelana MariPaula powstaje w znakomitych fabrykach porcelany w Polsce

Jeżeli nie organizujesz dużych spotkań towarzyskich, a porcelana towarzyszy jedynie posiłkom w skromnym, rodzinnym gronie, pomyśl o zakupie części takiego zestawu. W ofercie marki MariaPaula znajdziesz różne konfiguracje elementów zastawy dla 6 osób, a nawet małe komplety filiżanek zapakowane na prezent. Jedną z giftowych propozycji są dwie filiżanki ze spodkiem z pięknie zdobionej kolekcji, które z pewnością ucieszą miłośników delektowania się ulubionym napojem podanym w wyjątkowej formie.

 

Porcelana MariaPaula sprzedawana jest w eleganckich zestawach prezentowych

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *