Piękny i kompletny porcelanowy zestaw obiadowy lub kawowy to ozdoba każdej jadalni. Estetyczny i praktyczny, aby spełniać swoje funkcje, musi być dobrze skompletowany. MariaPaula oferuje wygodne rozwiązania, umożliwiające dowolne uzupełnianie i rozszerzanie zestawów według indywidualnych potrzeb. W ofercie dostępne są komplety już na 6 osób.

Dokup brakujące sztuki

Decydując się na zakup porcelanowego serwisu obiadowego, należy zrobić rozeznanie w ofertach różnych sklepów. Wybrany komplet ma nam bowiem posłużyć przez wiele lat. Wysokiej jakości produkty porcelanowe są trwałe, jednak problem pojawia się, gdy podczas rodzinnego przyjęcia ktoś upuści talerz czy filiżankę lub sami niechcący zbijemy jakiś element zestawu podczas zmywania. W takich sytuacjach warto mieć możliwość dokupienia pojedynczych elementów na sztuki. Takie rozwiązania oferuje właśnie MariaPaula. Talerz, sosjerka, dzbanek – wszystkie te elementy znajdziesz w naszej ofercie, dzięki czemu spokojnie uzupełnisz swój komplet, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Wybierz jeden z naszych serwisów porcelany i ciesz się nim przez długie lata.

Jak wybrać serwis obiadowy?

Wybierając serwis obiadowy, warto kierować się przede wszystkim docelową liczbą osób, która będzie z niego korzystać. MariaPaula oferuje porcelanowe serwisy obiadowe na 6 osób, ale z możliwością ich rozszerzenia. Dzięki temu bez problemu skomponujesz porcelanowy serwis obiadowy na 12 osób, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo, do wybranych kolekcji masz możliwość dokupowania pojedynczych sztuk, dzięki czemu bez problemu dosztukujesz komplet, gdy jeden z elementów się potłucze lub gdy stwierdzisz, że zestaw dla 6 osób to za mało, a dla 12 za dużo. Do serwisów MariaPaula dokupisz nie tylko talerze i filiżanki, ale również sosjerki, rawiery, salaterki, imbryki czy wazy.

Zastawy MariaPaula można ze sobą łączyć i to nie tylko w obrębie tego samego fasonu. Modny trend mix&match wręcz sugeruje, abyśmy również w stołowych aranżacjach łączyli ze sobą różne formy i dekoracje. Mocno zdobioną porcelanę można spokojnie uzupełnić białym gładkim elementem, nie pozbawiając kompletu odpowiedniej elegancji i wyjątkowego stylu.

Dobór elementów spoza zestawu

W ofercie od MariaPaula możemy znaleźć także dodatkowe naczynia, które nie pojawiają się w gotowych serwisach. Można je dokupić oddzielnie, w dowolnej liczbie, do konkretnego zestawu. Do wybranej kolekcji możemy dobrać m.in. salaterki o różnej wielkości i różnym kształcie, czajnik, kubki i spodki do filiżanek o dwóch rozmiarach średnicy.

Najbogatszą ofertę dodatkowych elementów ma klasyczna zastawa Biała i Ecru, oraz gładkie wersje fasonu Nova i Moderna.

Dobieraj, uzupełniaj, dowolnie komponuj

Zarówno porcelanowe serwisy obiadowe, jak i kawowe od MariaPaula to naprawdę szeroka oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki klasycznym, a jednocześnie różnorodnym wzorom, bez problemu skomponujesz zestaw odpowiedni do swoich potrzeb. Możliwość dosztukowania brakujących elementów, to zdecydowany plus tej wyjątkowej kolekcji. Wybieraj to, czego potrzebujesz i komponuj tak, jak lubisz.