Spotkanie z bliskimi przy porcelanowej zastawie MariaPaula będzie zawsze wyjątkowe

Organizacja urodzin w domu dla rodziny lub przyjaciół zasługuje na specjalną oprawę. Porcelana kojarzy się z elegancją, tradycją oraz wspólnym biesiadowaniem, dlatego naczynia z niej wykonane są doskonałym wyborem na rodzinną uroczystość. Co więcej, wbrew pozorom, tego rodzaju zastawa jest trwała, a także odporna na czynniki mechaniczne. Ma to znaczenie, szczególnie gdy wśród gości znajdują się małe dzieci. Jeśli zapraszasz dużą liczbę gości, docenisz możliwość umycia brudnych porcelanowych talerzy, filiżanek czy podstawek w zmywarce.

Serwis kawowy — gdy planujesz wspólny deser

Zastawę powinieneś dobierać w zależności od tego, co planujesz zaproponować swoim gościom podczas uroczystości. Jeżeli chcesz wypić z nimi kawę i zjeść tort, wystarczy Ci serwis kawowy. Porcelanowe zestawy, zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wydaniu z różnorodnymi dekoracjami znajdziesz w sklepie piękno w domu. Pamiętaj, że kolekcje zawierają nie tylko filiżanki, ale również talerzyki do jedzenia ciasta, imbryk, cukiernicę oraz mlecznik. Zawsze dobieraj naczynia do wystroju wnętrza, w którym chcesz zorganizować urodziny.

Osoby, którym zależy na klasycznym wyglądzie stołu, powinny zdecydować się na tradycyjną zastawę MariaPaula Biała. Podkreśli ona wagę każdej domowej uroczystości. Komplet jest aksamitny w dotyku i wolny od nierówności. Ponadto, wybierając polskie naczynia MariaPaula, masz pewność, że są one stworzone z polskich surowców i będą służyć długie lata.

Kolekcja MariaPaula Klasyka Biała

Porcelana MariaPaula Biała wzbogaca rodzinne chwile

Jeżeli wolisz naczynia zdobione, zwróć uwagę np. na kolekcję Złota linia. Jego ręcznie malowana dekoracja wykonana z prawdziwego złota nadaje kolekcji wyrafinowanej elegancji. Takie naczynia na stole podkreślają istotę wydarzenia i sprawiają, że każdy gość czuje powagę uroczystości. Jeśli wybierasz zastawę we wzory, postaraj się znaleźć sztućce do nich pasujące. Zapewni to niepowtarzalną aranżację stołu.

Przyjemne chwile z porcelaną MariaPaula Klasyka Złota Linia

Pamiętaj, że elementy kolekcji możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc własne, oryginalne zastawy. Jednak decydując się na taki krok, wybierz raczej delikatne dekoracje na stół oraz jednokolorowy obrus, który pozwoli wyróżnić się filiżankom oraz talerzykom.

Serwis obiadowy — jeśli chcesz zorganizować wspólny posiłek

Planując uroczystość urodzinową, podczas której podasz nie tylko kawę, ale również pełnowartościowy posiłek, musisz zaopatrzyć się w serwis obiadowy. Oprócz talerzy płaskich i głębokich znajdziesz w nim inne niezbędne podczas serwowania potraw naczynia, takie jak waza do zupy, półmisek, na którym możesz umieścić drobne przekąski, np. wędliny oraz sery, czy sosjerkę, za pomocą której goście bez problemu poleją ziemniaki sosem.

Wśród tych zestawów na uwagę zasługuje m.in. kolekcja Ecru Queen w ciepłym, kremowym odcieniu. Każdy element zastawu obiadowego marki MariaPaula został wykonany z dużą dbałością o szczegóły, dzięki czemu naczynia są jedyne w swoim rodzaju.

Porcelana zdobiona MariaPaula Ecru Queen

Serwis kawowy oraz obiadowy — nie tylko na urodziny

Choć najczęściej porcelana stawiana jest na stole na wyjątkowe uroczystości, jak urodziny czy święta, może zdobić kuchnię czy też jadalnię również w inne dni. Decydując się na zakup serwisu kawowego lub obiadowego, możesz sprawić, że każde spotkanie z bliskimi stanie się wyjątkowe. Co więcej, wszystkie niedzielne obiady zyskają rodzinny charakter.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *