O marce MariaPaula

Fason porcelany MariaPaula, stworzony w duchu tradycji, jest wygodny i dopasowany do dzisiejszych czasów. Wiele jego elementów doskonale wpisuje się w codzienny rytm życia, a serwis prezentowany w pełnej okazałości podkreśla uroczystość i smak wyjątkowych chwil.

MariaPaula to trzy niepowtarzalne linie: klasyczna Biała, pełna ciepła Ecru oraz zdobiona reliefem Geometria. Każda z nich dostępna jest w kilku dekoracjach, utrzymanych w różnorodnych stylach i barwach.

MariaPaula Biała to klasyczny, czysty kolor materiału, który nadaje kolekcji ponadczasowej wartości. Starannie dobrane, wysokiej klasy skalenie i kaoliny, precyzyjnie odmierzane i mieszane w młynach, pozwalają uzyskać głęboki odcień bieli, która jest doskonałym tłem dla pełnych barw dekoracji.

MariaPaula Ecru charakteryzuje się ciepłym odcieniem porcelany, który nadaje wyrobom niepowtarzalnego, kremowego koloru. Płynność linii oraz barwa porcelany przenosi nas w idealny świat harmonii, piękna i sił natury, które od wieków stanowiły źródło natchnienia dla artystów.

Dla miłośników niecodziennych rozwiązań, powstała kolekcja MariaPaula Geometria, która zrywa z klasyczną gładkością porcelanowej powierzchni. Regularne załamania zwane reliefami, nadają jej niezwykłego szyku, a zarazem interesującego wyglądu. Śnieżnobiała porcelana, o pełnym temperamentu wzorze bez wątpienia podąża za duchem dzisiejszych czasów.

Polska porcelana MariaPaula jest lekka, cienkościenna, przez co charakteryzuje się wysoką przeświecalnością. Przejrzystość materiału uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców i profesjonalnej produkcji. Ten niezwykły efekt jest szczególnie widoczny przy ustawieniu filiżanki lub talerza pod światło.

Wybór porcelany MariaPaula gwarantuje jakość, prestiż i pełną satysfakcję z dokonanego zakupu. To dzięki niej celebrowanie posiłków zyskuje nowy, szlachetny urok. MariaPaula pozwala stworzyć odświętna atmosferę, będącą wyrazem szacunku dla naszych gości.

Perfekcyjne wykończenie szczegółów sprawia, że stopki nie rysują powierzchni, nie chłoną wilgoci i zanieczyszczeń, dzięki czemu zastawa pozostaje piękna przez wiele lat. Precyzyjnie uformowane rączki i uchwyty ułatwiają korzystanie z serwisu, a jednocześnie są jego ozdobą. Porcelana MariaPaula to niezwykłe rękodzieło – do jej udekorowania wykorzystano prawdziwe złoto i platynę, a dekoracje wykonano ręcznie. Każdy element kolekcji został stworzony z niezwykłym pietyzmem.

Fason MariaPaula, przy zachowaniu jednego, klasycznego kształtu porcelany, proponuje nam kilka rozwiązań ostatecznego wykończenia kompletu. Większość zestawów dostosowana jest do potrzeb 12 osób. Oddzielnie możemy zakupić zestaw kawowy, składający się z 39 elementów oraz obiadowy, z 41 elementów. Współgrające ze sobą elementy kolekcji, można także kolekcjonować w mniejszych zestawach lub kompletować kupując je pojedynczo.

Autorski kształt porcelany zaprojektowany przez Marka Tomaszewskiego we współpracy z Altom Design Studio połączony z produkcją w polskich fabrykach porcelany jest gwarancją doskonałej klasy i jakości porcelanowych produktów.