Producent porcelany MariaPaula wraz z Altom Design zapraszają na VI Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD, odbywające się w dniach 14-27 lutego. Wydarzenie jest znakomitą okazją do zapoznania się z wiosennymi trendami oraz kolekcjami porcelany, które idealnie sprawdzą się na stole także w czasie Wielkanocy.

VI Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD – cenne inspiracje i jakościowe produkty

Święta Wielkanocne w 2022 roku przypadają na połowę kwietnia. To czas, gdy na dobre rozkwita wiosna, także na naszych stołach. W związku z tym warto zapoznać się z najnowszymi trendami oraz zestawami porcelany stworzonymi przez projektantów Altom Design Studio. Luty to odpowiedni moment, by z wyprzedzeniem zaopatrzyć sklep i wprowadzić do oferty sprzedażowej nowe porcelanowe produkty.

VI Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD odbędą się w dniach 14-27 lutego w formule online. Wydarzenie, organizowane na platformie internetowej www.hurt.altom.pl, to dla klientów B2B możliwość dokonania zakupów z zachowaniem bezpieczeństwa zdrowotnego z uwagi na trwającą pandemię COVID-19. W trakcie targów online zaprezentujemy przekrojową ofertę naczyń, które będą niezwykle przydatne już za kilka tygodni. W związku z tym zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych zakupem produktów najwyższej jakości.

Porcelana MariaPaula na targach online

W związku z nadchodząca Wielkanocą, warto zwrócić uwagę na zestaw porcelany Moderna Gold od MariaPaula. Nowoczesna biała kolekcja wzbogacona została o akcent w postaci linii prawdziwego złota, która idealnie podkreśla zróżnicowane kształty fasonu. Najwyższej jakości porcelana zachwyca subtelną, organiczną formą, nawiązując do natury i wzornictwa lat 60. XX wieku. Nieregularne kształty naczyń w magnetyczny sposób przykują uwagę wielu potencjalnych użytkowników.

porcelana MariaPaula

Zestaw obiadowy dla 6 osób MariaPaula Moderna Gold ze złotym zdobieniem

Złote, linearne zdobienia wykonywane są ręcznie, co nadaje kolekcji wyjątkowej elegancji i szlachetności. Zestaw porcelany Moderna Gold znakomicie sprawdzi się zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach, zachwycając swoją oryginalnością. Porcelana MariaPaula, dzięki swojej ponadczasowości, będzie służyć użytkownikom przez długie lata.

Porcelana nie tylko od święta – w jaki sposób wyeksponować kolekcję porcelany? Dowiedz się więcej!

Porcelana na wiosnę i Wielkanoc

Klienci szukają nie tylko ponadczasowej porcelany na wyjątkowe uroczystości, takiej jak MariaPaula, ale również porcelany, którą można używać na co dzień. W tej roli znakomicie sprawdzają się kolekcje Altom. Zgodnie z trendem mix&match można je połączyć z porcelaną MariaPaula i stworzyć w sklepowej witrynie oryginalną i ciekawą aranżację, która zwróci uwagę kupujących.

Inspiracje naturą, organiczne kształty, wiosenne, pastelowe kolory, kwiatowe wzory i złote zdobienia to wyróżniki kolekcji porcelany, które zostaną zaprezentowane podczas 6. edycji targów internetowych. Najpopularniejszym kolorem w 2022 roku będzie fiolet, wprowadzający świeżość, pobudzający kreatywność i wnoszący powiew optymizmu. Drugim topowym akcentem kolorystycznym jest złoto, towarzyszące niemal wszystkim zestawom porcelany. Idealnie przełamuje ono zastosowaną paletę barw – od najintensywniejszych, przez pastele, aż po klasyczną biel.

zestaw porcelany

Kolekcja Primavera

Stylowe nawiązania do natury nadają wyjątkowego charakteru takim kolekcjom jak Primavera, Colorful, Aurora i Pastelowa Wiosna. Z kolei kolekcja Scarlett, w różowych i błękitnych tonacjach kolorystycznych, idealnie sprawdzi się w romantycznych aranżacjach. Florystyczne motywy we wzornictwie nadają porcelanie elegancji i ponadczasowości – wszak kwiaty nigdy nie wychodzą z mody. Do takiej stylistyki nawiązuje także klasyczna kolekcja Elisabeth, łącząca granat i biel z prostą, ale efektowną formą.

porcelana

Kolekcja Elisabeth

Kolekcje Reactive Blue i Reactive Sand to odpowiedź na minimalizm inspirowany tradycyjnym rzemiosłem, a kolory ziemi sprawiają, że naczynia sprawdzą się w jasnych, przestronnych wnętrzach. Z kolei kolekcja Folk, bogata w ludowe motywy, wpisuje się w trend mix&match. Możliwość łączenia naczyń z różnych kolekcji, oprócz walorów użytkowych, pozwala także przygotować oryginalną aranżację stołu, zarówno na rodzinne uroczystości takie jak Święta Wielkanocne, jak i na organizowane wiosną spotkania towarzyskie.

porcelana na Wielkanoc

Naczynia z kolekcji Folk

Wygodny dostęp do różnorodnej oferty

VI Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD to prawie dwa tygodnie przepełnione inspiracjami i kolekcjami przygotowanymi przez profesjonalistów specjalnie na tę okazję. Dzięki swojej formule targi internetowe to nie tylko maksimum bezpieczeństwa sanitarnego, ale także wygoda i oszczędność czasu dla uczestników wydarzenia. Zapewniamy dostęp do naszej oferty całą dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu klienci nie przegapią żadnej nowości.

Kolekcje porcelany zaprojektowano w taki sposób, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przekrojowy charakter oferty to kluczowy atut organizowanych przez nas targów online. Warto wziąć w nich udział, by zakupić asortyment dopasowany do aktualnych potrzeb rynku. Dlatego też zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na stronie: www.targi.altom.pl. Wiosna i Wielkanoc zbliżają się wielkimi krokami!

Przeczytaj także wywiad: Jak to się zaczęło, czyli kulisy sukcesu porcelany MariaPaula

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *